WeldFilter C10 i C20

Przenośne urządzenia do filtrowentylacji i usuwania dymów

Zapytaj o produkt
producent

Skuteczny odciąg u źródła i filtr wielokrotnego użytku

WeldFilter firmy Nederman to przenośna jednostka do odciągania dymów spawalniczych gwarantująca bezproblemową pracę i łatwy dostęp. Jest dostępna w wersjach z jednym lub z dwoma ramionami, którymi można obracać w zakresie 360°. WeldFilter to opłacalne rozwiązanie odciągu dymów spawalniczych. Po prostu podłącz urządzenie i rozpocznij spawanie.

WeldFilter to doskonała jednostka do odciągania dymów spawalniczych. Jednostka do odciągania dymów spawalniczych WeldFilter zbiera dymy w pobliżu łuku lub, co w większości przypadków jest skuteczniejsze, u źródła dymów. Odciąg lokalny, zwany również „odciągiem u źródła”, to bardzo skuteczny sposób kontrolowania obecności dymów spawalniczych w środowisku pracy.

Możliwość czyszczenia filtra – niskie koszty obsługi
Nadający się do czyszczenia filtr kartridżowy o dużej trwałości gwarantuje niskie koszty obsługi. Automatyczny alarm filtra informuje o konieczności jego oczyszczenia.

Dokonuje się tego za pomocą dołączonego pistoletu pneumatycznego. Odbywa się to w obiegu zamkniętym, a pył usuwa się bezpiecznie w worku.

  • Mobilność i wszechstronne zastosowanie
  • Kompaktowa i przyjazna dla użytkownika konstrukcja
  • Jedno lub dwa ramiona odciągowe o długości 3 m (10 ft)
  • Możliwość czyszczenia filtrów – niskie koszty obsługi
  • Pulpit sterowniczy ze wskazaniem czasu pracy
  • Automatyczny alarm filtra – dźwiękowy i świetlny
  • Czyszczenie filtra w obiegu zamkniętym (za pomocą dołączonego pistoletu pneumatycznego)
  • Bezpieczne usuwanie zbieranego pyłu

Niedrogie i wszechstronne rozwiązanie odciągu dymów

WeldFilter to opłacalne rozwiązanie odciągu dymów. Po prostu podłącz urządzenie i rozpocznij spawanie. Przenośna jednostka do odciągania dymów spawalniczych gwarantuje bezproblemowe spawanie i szlifowanie oraz łatwy dostęp. Jest ona dostępna w wersjach z jednym lub z dwoma ramionami odciągowymi, którymi można obracać w zakresie 360°.

Czyszczenie za pomocą pistoletu pneumatycznego

Czyszczenie za pomocą pistoletu nadmuchowego

Nadający się do czyszczenia filtr kartridżowy o dużej trwałości gwarantuje niskie koszty obsługi. Automatyczny alarm filtra informuje o konieczności jego oczyszczenia. Dokonuje się tego za pomocą pistoletu nadmuchowego (dołączonego). Odbywa się to w obiegu zamkniętym, a pył usuwa się bezpiecznie w worku.

Kompaktowa i przyjazna dla użytkownika

Duże drzwiczki przednie ułatwiające kontrolowanie i wymienianie kartridża filtra

Duże drzwiczki przednie ułatwiające kontrolowanie i wymienianie kartridża filtra

NASI PARTNERZY